Skip Navigation LinksNieuws

Nieuws
23 oktober 2025
Maak kennis met de jury van de NEPROM-prijs 2026
Een deskundige jury beoordeelt dit jaar de inzendingen voor de NEPROM-prijs 2026. De commissie staat onder leiding van Geurt van Randeraat en bestaat verder uit Desiree Uitzetter, Herman Kok, Dries Drogendijk, Heleen Aarts en Peter de Bruin.

​Wie zitten er in de jury van de NEPROM-prijs 2026?
De NEPROM-prijs wordt toegekend door een onafhankelijke jury die kijkt naar o.a. maatschappelijke impact, duurzaamheid, visie & samenwerking, ontwerpkwaliteit, innovatie en voorbeeldwerking.

De jury bestaat deze editie uit:

  • Geurt van Randeraat (voorzitter) – Partner/strateeg bij SITE Urban Development; adviseert over gebiedsvisies, participatie en uitvoerbaarheid.
  • Desiree Uitzetter – Bestuurder en strateeg gebiedsontwikkeling; ervaring op de snijlijn van publiek–privaat en programmasturing.
  • Herman Kok – Marktonderzoeker/consultant; expertise in vraaganalyses, locatiekeuzes en waarde creatie in de gebouwde omgeving.
  • Dries Drogendijk – Adjunct-directeur Grond en Ontwikkeling, Gemeente Amsterdam; verantwoordelijk voor complexe stedelijke (her)ontwikkelingen, en winnaar NEPROM-prijs 2024.
  • Heleen Aarts – CEO van Amvest; breed trackrecord in integrale gebiedsontwikkeling en langjarige beleggersblik op leef kwaliteit, en winnaar NEPROM-prijs 2024.
  • Peter de Bruin – Directeur Rabo Real Estate Finance; expertise in financieringsstructuren, risicoafweging en haalbaarheid.

NEPROM-directeur Fahid Minhas is blij met de samenstelling van de jury van de NEPROM-prijs: “De ervaring van de individuele juryleden op het gebied van beleid, markt, financiering en ontwerp is hoogstaand en stelt de jury daarmee in staat om projecten op maatschappelijke impact, duurzaamheid, publiek-private samenwerking, innovatie en voorbeeldwerking te beoordelen. Dat sluit uitstekend aan op het doel van de NEPROM-prijs voor locatieontwikkeling, die is gericht op projecten die duurzaam, succesvol en inspirerend zijn voor andere ontwikkelingen."

De jury selecteert in twee rondes de beste projecten en bezoekt de finalisten op locatie. De winnaar wordt bekendgemaakt tijdens DVDP 2026. Meer informatie vind je op de website​


https://intern.neprom.nl/Nieuwsafbeeldingen/Afbeeldingen%20bulletin/bulletin%20jury%20neprom%20prijs%20(1).png, https://www.neprom.nl/Nieuwsafbeeldingen/Afbeeldingen%20bulletin/bulletin%20jury%20neprom%20prijs%20(1).png

Tags