Graag nodigen we je uit voor een nieuwe bijeenkomst van NEPROM Connect op
dinsdag 6 oktober van
13:30 uur – 17:30 uur in
Utrecht. Het thema van deze editie is
‘Netcongestie’. Samen gaan we in op de actuele problematiek rondom netcongestie en bespreken we voorbeeldprojecten ‘Merwede’ en ‘IJsseloevers’.
In een panelgesprek gaan Ronald Mersie (Stedin), Ronalt Folbert (Heijmans) en Marrit van der Schaar (Provincie Utrecht) vervolgens in op de huidige aanpak rondom netcongestie, oplossingsrichtingen en overige vragen uit de zaal.
Over NEPROM Connect
NEPROM heeft dit netwerk opgezet om haar leden de gelegenheid te geven om op informele wijze in contact te komen met andere NEPROM-leden. Ons doel is om op een laagdrempelige manier verbindingen te leggen en elkaar te inspireren samen te werken aan een toekomstbestendig Nederland. NEPROM Connect is voor én door leden. Mocht je deze keer niet in de gelegenheid zijn om deel te nemen, meld je dan aan voor de NEPROM Connect mailinglijst via
events@neprom.nl en blijf op de hoogte van de volgende evenementen.
Denk mee over NEPROM Connect
Wat heb jij nodig om vakgenoten te ontmoeten, kennis uit te wisselen en je verder te ontwikkelen? Welke onderwerpen zijn voor jou interessant en wat maakt een bijeenkomst de moeite waard? Met NEPROM Connect brengen we professionals uit de lidbedrijven van NEPROM samen om elkaar te ontmoeten, ervaringen uit te wisselen en van elkaar te leren. De komende tijd willen we Connect verder ontwikkelen. En daarvoor horen we graag wat jij belangrijk vindt. Daarom hebben we een korte enquête opgesteld.
Vul hier de enquête in.
Praktische informatie:
•
Datum: dinsdag 6 oktober 2026
•
Tijd: 13:30 uur – 17:30 uur
•
Locatie: Omgeving Utrecht, precieze locatie volgt
•
Voor wie: NEPROM-leden
•
Kosten: deelname is kosteloos
Aanmelden kan als je ingelogd bent via de
blauwe knop in dit scherm.